Кошик
518 відгуків

Флакони

Багато вейперы є справжніми майстрами самозамеса. Для створення рідин для електронних сигарет необхідні ємності, де будуть зберігатися авторські композиції. Спеціально для цього виробники пропонують зручні пластикові флакони, форма яких дозволяє з легкістю заправляти пристрої для куріння.

В асортименті інтернет-магазину представлений великий вибір ємностей об'ємом 5, 10, 30, 50 і 100 мл Вироби оснащені надійною кришкою, що загвинчується, що відмінно захищає вміст від проливання, вивітрювання.

 

Пластикові флакони для електронних сигарет

 

Пластикові флакони ідеально підходять для зберігання готових рідин, а також для окремих компонентів. Матеріал ємностей нейтральний по відношенню до вмісту, не вступає в реакцію з різними речовинами, що забезпечує збереження всіх властивостей і характеристик.

Кожен флакон оснащений крапельницею конічної форми, що дозволяє без проблем заправляти електронні сигарети будь-яких моделей. Така конструкція також зводить до мінімуму ризик протікання. Насиченість ароматичної композиції зберігається в повному обсязі, за рахунок обмеженого доступу повітря.

 

Флакони для зберігання рідин

 

Большим преимуществом флаконов для жидкостей является доступная стоимость. Это идеальный вариант для пользователей, которые постоянно экспериментирует с ароматами. Емкости обладают эстетичным внешним видом, поэтому содержимое можно оригинально презентовать друзьям и знакомым, которые также пользуются электронными сигаретами.

Качественные аксессуары для самозамеса помогут сделать процесс еще более привлекательным. Флаконы для жидкостей постоянно в наличии. Емкости различного объема помогут правильно хранить сырье и готовые композиции.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner